Drukarnia Fischer

Kilka słów o nas
Poznajmy się

Czarna Sztuka drukarska przeistoczyła się w Barwną Sztukę Poligrafii, z nieograniczoną możliwością przeróżnych technik drukowania, a także uszlachetniania zadrukowanych powierzchni.

Najogólniej można współczesną poligrafię z jej możliwościami nazwać dialogiem przekazywanych w postaci obrazu treści z technologią, a także koloru z fakturą. 

Ikona Proces

W całym procesie realizacji prac dla naszych Klientów zaangażowany jest zawsze cały zespół. Na każdym etapie jego przygotowania i realizacji pozostajemy w ciągłej dyspozycji starając się zaproponować optymalne rozwiązania technologiczne i techniczne - dające najbardziej pożądany przez nas wszystkich efekt jakościowy.

Ikona Jakość druku

Przyjęte standardy, dobra organizacja, elastyczne procedury z wyczuleniem na potrzeby Klientów dają gwarancję osiągania zamierzonych celów...

Ikona Wykończenie i oprawa

Szycie zeszytowe płaskie, oczkowe, falcowanie wielołamowe, perforowanie, bigowanie, obróbka wszystkich formatów łącznie z tymi najmniejszymi, oprawa klejona w systemach standardowym i PUR oraz oprawa twarda. W zakresie naszej obróbki jest też klejenie bloków, frezowanie, wiercenie, tłoczenie, sztancowanie, obróbka na składarko-sklejarkach.

Ikona Uszlachetnienie

Uszlachetniena nadadzą Twojemu projektowi niepowtrzalnego wyglądu. W naszej ofercie znajduje się między innymi : lakierowanie, foliowanie oraz hot stamping.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie Twoja potrzeba jest naszą inspiracją Napisz do nas! Kontakt
Kontakt do Drukarni Fischer